Yıkama, durulama, gıda hazırlama veya herhangi bir ön işlem sonucu ortaya çıkan sıvılar için farklı kapasitelerde ve malzemelerde tanklar kullanıyoruz.

İmalat sürecinde kirlenmiş sıvılar ön işleme uğramadan doğaya iade edilemezler. Bu sıvıların içeriğinde kimyasal maddeler, yağlar veya deterjanlar vardır.

Ön işlem tankları sayesinde gres, yağ, petrol, kil, kum, çamur ve diğer maddelerin kanalizasyon sistemine girmesi önlenmiş olur. Tankların tasarımları müşterilerin uygulamalarına göre değişir.

Atık Yağlar, kanalizasyon sisteminde boruların tıkanmasına ve mekanik sorunlara neden olduğu gibi, hijyenik sorunlarla birlikte kötü kokulara da sebep olur.

Ayrıca çamur çöktürme özelliklerini ve daha sonra çıkış verimliliği parametrelerini bozarak atık su arıtma tesislerinde tüm işlem süreci için sorunlara neden olur.

Yağ tutucular ve Ayırıcılar; kanalizasyon sistemleri ve ekipmanları korumak için gıda/et işleme tesislerinde, kafe/restoranlarda, AVM’lerde, sitelerde, endüstriyel tesislerde ve daha birçok alanda oluşan atık sudaki yağı yakalamak ve uzaklaştırmak için kullanılır.

Yongrad® olarak bu ürünlerimiz; polipropilen, polietilen ve paslanmaz çelikten imal edilir.

Solid Oil Separator

They are designed and manufactured according to DIN 4040, EN 1825 norms. Animal fats and oils are decomposed. Our products are made of polypropylene (PP), high density polyethylene (HDPE) and stainless steel (AISI 304). Oil / grease to be taken with Oil Separator; are vegetable (vegetable) and / or animal derived substances which are partially […]

Oil and Level Sensors

Yağ ve gres ayırıcıları için Labkotec SET alarm cihazları: Oil level sensors designed by Labkotec which we are distributor according to EN 858-1 and 2 and PPG3 norms; The oil is alarmed by the excessive level of accumulated oil in the separation tanks, helping to prevent environmental crudeness and reducing waste management amplitudes. You can […]

Oil Scraper

{:tr} Bu Sayfa için Etkileşimler: Dökümanlar Yağ Sıyırıcı Soğutma sıvısı ve yıkana suyu uygulamalarında ağır yağları sıyırmak için kullanılır.Bakterilerin çoğalmasına neden olan ve soğutma sıvısını tahrip eden zararlı yağı taşır ve ayrışmasını sağlar.Soğutma sıvısının pahalı olmasından dolayı, disk sıyırıcı soğutma sıvısının harcanması ile ilgili maliyetleri azaltır.Sensor, pompa ve diğer hareketli parçaları kullanmayarak sudaki yağı ayırır.Disk ve bant [...]