Müşteri Odaklı Bir Şirket

Yongrad® olarak çevre sorumluluğu bilinci ile deneyimlerimizi ve yenilikçi çözümleri birleştirerek;Proses tankları ve ekipmanları, Kimyasal tanklar, Kimyasal atık gaz ekipmanları, Yağ ayrıştırıcılar gibi proses çözümleri alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Yongrad olarak, yıllar boyunca proses sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize, ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş proses çözümleri sunarak, işlerini daha verimli ve başarılı hale getirmelerine yardımcı oluyoruz.

Teknoloji, inovasyon ve müşteri memnuniyeti, bizim işimizde her zaman önceliğimizdir. Kendimizi sürekli olarak geliştiriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun proses çözümlerini sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmanın yanı sıra, işletmelerindeki verimliliği artırmak için çalışıyoruz.

Hakkımızda

Yongrad olarak özel proses çözümleri, korozif ortamlara dayanıklı plastik veya metal imalat, mühendislik, tasarım ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış dinamik ve yenilikçi bir firmayız.

Vizyon & Misyon

Yonrad olarak, sürekli gelişim ve yenilikçilik ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. İşimizi, müşterilerimize sağladığımız katma değerle birleştirerek, onların başarılarında pay sahibi olmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikası

Yongrad olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli proses çözümleri sunmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Kalite politikamız, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimsemek, müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve ihtiyaçlarına özelleştirilmiş çözümler sunmak üzerine kuruludur.

Bir Çok Alanda Çalışma Yapmaktayız

Yüksek kaliteli ürünler üretmek için otomotiv, savunma, madencilik, gıda, ilaç, perakende, sağlık, inşaat gibi sektörler çalıştığımız alanların sadece birkaçıdır.

Bize Ulaşın

Siz de bizimle çalışarak, işletmenizin proses sistemleri konusunda ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. İşimizi yaparken müşterilerimizin beklentilerini aşmaya çalışıyoruz. Siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz, bize ulaşın.